Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
24 sep 20.00 Germaan/De Eland asv VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 0-0
24 sep 20.30 ASC SDW VR30+1 DSS VR30+1 co 1-0
24 sep 21.30 Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 0-4
24 sep 22.00 ASC SDW VR30+1 IJmuiden vv. VR30+1 co 6-0
08 okt 20.30 Germaan/De Eland asv VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 0-1
08 okt 21.00 ASC SDW VR30+1 Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+1 co 1-0
08 okt 21.30 IJmuiden vv. VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 0-3
08 okt 22.00 ASC SDW VR30+1 DSS VR30+1 co 0-1
29 okt 20.30 IJmuiden vv. VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 0-0
29 okt 21.00 ASC SDW VR30+1 Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+1 co 1-0
29 okt 21.30 DSS VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 1-1
29 okt 22.00 ASC SDW VR30+1 Germaan/De Eland asv VR30+1 co 0-4
12 nov 20.30 Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 0-1
12 nov 21.00 ASC SDW VR30+1 DSS VR30+1 co 1-0
12 nov 21.30 IJmuiden vv. VR30+1 ASC SDW VR30+1 co -
12 nov 22.00 ASC SDW VR30+1 Germaan/De Eland asv VR30+1 co 2-2
26 nov 21.00 DSS VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 1-2
26 nov 21.30 ASC SDW VR30+1 Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+1 co 1-0
26 nov 22.00 IJmuiden vv. VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 0-3
26 nov 22.30 ASC SDW VR30+1 Germaan/De Eland asv VR30+1 co -
11 mrt 20.00 ASC SDW VR30+1 FC Zaandam VR30+1 co 0-2
11 mrt 20.30 ASC De Volewijckers VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 4-0
11 mrt 21.00 ASC SDW VR30+1 Kadoelen sv. VR30+1 co 0-1
11 mrt 22.00 SV Rood-Wit Zaanstad VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 1-1
08 apr 20.00 ASC SDW VR30+1 Kadoelen sv. VR30+1 co 0-1
08 apr 20.30 ASC De Volewijckers VR30+1 ASC SDW VR30+1 co -
08 apr 21.00 ASC SDW VR30+1 SV Rood-Wit Zaanstad VR30+1 co 0-2
08 apr 22.00 FC Zaandam VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 0-1
22 apr 19.30 ASC SDW VR30+1 ASC De Volewijckers VR30+1 co 0-3
22 apr 20.00 SV Rood-Wit Zaanstad VR30+1 ASC SDW VR30+1 co 1-0
22 apr 20.30 ASC SDW VR30+1 Kadoelen sv. VR30+1 co 0-2
22 apr 21.30 FC Zaandam VR30+1 ASC SDW VR30+1 co -
13 mei 20.00 ASC SDW VR30+1 SV Rood-Wit Zaanstad VR30+1 co 1-2
13 mei 20.30 ASC De Volewijckers VR30+1 ASC SDW VR30+1 co -
13 mei 21.00 ASC SDW VR30+1 Kadoelen sv. VR30+1 co 1-3
27 mei 20.00 SV Rood-Wit Zaanstad VR30+1 ASC SDW VR30+1 co -
27 mei 20.30 ASC SDW VR30+1 Kadoelen sv. VR30+1 co -
27 mei 21.00 ASC De Volewijckers VR30+1 ASC SDW VR30+1 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!