Contactpersonen - ASC Sterk door Wilskracht sinds 1907

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contactpersonen

Contactpersonen 2022/2023 

Coördinatoren Jeugd

Mini’s Koen Bremer minivoetbal@ascsdw.nl
JO8 Hans Mooij JO8@ascsdw.nl
JO9 Charles Faye JO9@ascsdw.nl
JO10 Ana Ivankovic/Douwe van Oosterhout JO10@ascsdw.nl
JO11 Nieske Witlox JO11@ascsdw.nl
JO12 Johan de Leur JO12@ascsdw.nl
JO13 Annuska Overgaag JO13@ascsdw.nl
JO14 Wander Drexhage JO14@ascsdw.nl
JO15 Vacant JO15@ascsdw.nl
JO16 Jasper Kers JO16@ascsdw.nl
JO17 Vacant JO17@ascsdw.nl
JO18 Age Jan Bol JO18@ascsdw.nl
JO19 Vacant JO19@ascsdw.nl
Meiden Tina & Daniëlle Meidenvoetbal@ascsdw.nl


Coördinator Senioren/Veteranen/Vrouwen 30+

Senioren Kirsten Waller Senioren@ascsdw.nl
Veteranen Arnold Candelaria Veteranen@ascsdw.nl
Vrouwen 30+ Inès Vanmarcke Vrouwenvoetbal@ascsdw.nl


Overige

Materiaal commissie Koen Schaeffers en Mark Fick Materiaalcom@ascsdw.nl
Kantine commissie Diona Geerlings/Martin Ex/Marleen Nagtegaal Kantinebeheer@ascsdw.nl
Vertrouwenspersoon Kirsten Waller/Henrike van Gelder/Yildiray Dogan vertrouwenspersoon@ascsdw.nl
Vrijwilliger coördinator Yassmina Ait Haddou/Johan de Leur Vrijwilligers_coordinator@ascsdw.nl
Facilitaire dienst Emile de Brouwer/Wander Drexhage accommodatie@ascsdw.nl
Social media manager Driss Zaitouni/Lisa webbeheer@ascsdw.nl
Content manager Jerry Huinder/Sophie van Hilten webbeheer@ascsdw.nl
Websitebeheer/Admin Rene Kamerling/Arnold Candelaria/Desda Edel webbeheer@ascsdw.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!