Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contactpersonen

Contactpersonen jeugd 2021/2022:                                                                                        

Coördinator Mini’s:
Wilmar van Grondelle / Kirsten Aerts
minivoetbal@ascsdw.nl

Coördinator JO8:
Hans Mooij
JO8@ascsdw.nl

Coördinator JO9:
Charles Faye
JO9@ascsdw.nl

Coördinator JO10:
Douwe van Oosterhout
JO10@ascsdw.nl

Coördinator JO11:
Johan de Leur
JO11@ascsdw.nl

Coördinator JO12:
Johan de Leur
JO12@ascsdw.nl

Coördinator JO13:
Annuska Overgaag
JO13@ascsdw.nl

Coördinator meiden:

Maartje, Tina & Daniëlle
Meidenvoetbal@ascsdw.nl

Coördinator JO14:
Wander Drexhage
JO14@ascsdw.nl

Coördinator JO15:
Vacant
JO15@ascsdw.nl

Coördinator JO16:
Jasper Kers
JO16@ascsdw.nl

 

 

Coördinator JO17:

 

 

Coördinator JO18:
Age Jan Bol
JO18@ascsdw.nl

 

 


Overige contactpersonen 2021/2022
Coördinator Senioren:
Kirsten Waller
Senioren@ascsdw.nl

Coördinator Veteranen:
Arnold Candelaria
Veteranen@ascsdw.nl

Coördinator Vrouwen 30+:
Inés Vanmarcke
Vrouwenvoetbal@ascsdw.nl

Vertrouwenspersoon:
Kirsten Waller/Henrike van Gelder/Yildiray Dogan
vertrouwenspersoon@ascsdw.nl
Materiaal commissie:
Koen Schaeffers en Mark Fick
Materiaalcom@ascsdw.nl
Kantine commissie:
Diona Geerlings
Kantinebeheer@ascsdw.nl
Vrijwilligers coördinator:
Yassmina Ait Haddou
Vrijwilligers_coordinator@ascsdw.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!